Fotograf Plzeň

Marcela Svěchotová - fotografka vašich příběhů

Služby a ceny

Společné informace

Každá fotografie, která se k vám dostane, projde pečlivou úpravou. Na fotkách jste to však skutečně vy. Co se týče retuší, provádím drobé úpravy pleti.

Upravené fotografie si můžete prohlédnout se mnou nebo v soukromé galerii. Z nich si pak vyberete fotografie, které budete chtít. Každá fotografie nad rámec těch, které máte zaplacené, je za 60,-Kč, nebo je možné si vzít fotografie všechny za zvýhodněnou cenu.

Z každého focení je výstup v podobě fotosešitu. Velikost a počet stran se liší v závislosti na druhu focení.

Fotografie Vám dodám do 4 týdnů od fotografování.

Rekvizity využívám minimálně.

Raději fotím v domácím prostředí nebo venku, ale je možné domluvit se i na ateliérové focení (příplatek 300,-Kč/hodina). Využívám ateliér PhotoProgress v Plzni.

Některé z fotografií, které pořídíme, použiji k prezentaci své práce. Pokud si to výslovně nepřejete, dejte mi prosím vědět.

Doprava po Plzni je zdarma. Mimo Plzeň hradíte náklady spojené s dopravou. Cestuji především vlakem. V případě, že cesta trvá déle než hodinu, připočítávám si 150,-Kč/hodina.

Věrnostní program

Na každé 3. focení se mnou získáváte 15% slevu. Sleva se netýká dokupování fotografií nebo fotoproduktů a nezvtahuje se na svatební focení.

Fotoprodukty

Z fotografií, které pořídíme vám mohu zhotovit velice kvalitní fotoknihu, fotosešit, fotoobraz, fotokalendář i další fotodárky.
Ceny fotoproduktů na vyžádání.