Fotograf Plzeň

Mar-cella fotografka vašich příběhů

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August11, 2014!

O mně

Jmenuji se Marcela Svěchotová. Jsem fotografka žijící v Plzni. Proces tvorby, který se snažím vědomě vkládat do každé chvíle svého života, mi přináší velikou radost. Mým darem je připomínat vám, že i vy jste tvůrci vlastních životů, a uvědomit si, že dveře ke svým snům máte otevřené.

Ve fotografii se soustředím převážně na portréty. Jsem si vědomá toho, že před objektivem se většina z nás cítí nejistě, a proto jsou setkání se mnou jemná a citlivá. Mým cílem je zachytit vaší přirozenou krásu, kterou prostě máte i přesto, že někdy možná pochybujete.

Hlavním prvkem mé foto-nabídky je Léčivé focení. Je to focení, při němž naslouchám vašemu příběhu. Díky vzájemné důvěře, která mezi námi vzniká, získávají fotografie další rozměr, jemuž nejvíce rozumíte vy sami. Po fotografování býváte občerstvení příjemnými pocity. Často slýchám velmi pozitivní reakce například: „Děkuji, nějak více si teď uvědomuji kam směřují mé kroky." "Mám slavnostní náladu." nebo "Uvědomuji si nyní silněji svoji hodnotu.“

Bližší informace si přečtěte na stránce Léčivé focení.

Do léčivého focení patří také speciální nabídka – Oslava první menstruace – Přechodový rituál Menarché. O rituálu se dočtete více na mém blogu.

Proces, který během Léčivého focení probíhá, je pro mě přirozený, a tak jeho prvky naleznete i v mé další nabídce.

Pro koho je focení se mnou určeno:

- pro toho, kdo chce fotografie pro svojí radost a radost svých blízkých
- pro toho, kdo potřebuje fotografie pro svojí prezentaci a prezentaci své práce
- pro toho, kdo se nerad fotí
- pro toho, kdo si myslí, že není dost hezký
- pro toho, kdo se chce potkat sám se sebou
- pro toho, kdo je na cestě k sobě
- ale i pro toho kdo si je vědom svých kvalit a své krásy

Mohu zvěčnit výjimečné okamžiky i Vašeho života. A věřte, že výjimečný je každý oka-mžik.

Pokud se o mně chcete dozvědět něco více – třeba to jak dlouho fotím a co dalšího ráda dělám, tak pokračujte ve čtení dále.