Fotografka Mar-cella z Plzně

O mně

Jmenuji se Marcela Svěchotová. Jsem fotografka žijící v Plzni.

Velmi mě těší, když mé fotografie podpoří vaši podnikatelskou činnost. Zachytím vás, vaši tvorbu, práci s klientem, vaše výrobky i vaši provozovnu.

Focení se mnou slouží také jako sebepoznání. Je to taková má specialitka, kterou nazývám Léčivé focení. Umím fotit i cvak, cvak, "normálně", ale raději fotím jaksi do hloubky, kdy se společně věnujeme vašemu rozkvétání.

Na specialitky jsem odborník a tak fotím třeba - Fotopřechodový rituál Menarché, který je určen ku oslavě první menstruace, nebo - Probuď v sobě ženu, kdy se podíváme na určité aspekty ženství ve vás. Jsem tak trochu šamanka, ale psst, těm které to děsí to raději neříkejte ;-).

Řekla bych, že na svatbách běží čas rychleji.. Je to velmi důležitý den ve vašem životě a když si vyloženě nepřejete jen můj fotoaparát, tak fotím společně s kolegyní Káťou. Dva úhly pohledu jsou v tento den opravdu k nezaplacení. Jsme svatební fotografky Ka*Ma. Víte, že Kama je také indický bůh lásky?

Akci při focení reportáží a svateb vyvažuji focením interiérů a exteriérů, kdy je třeba vše důkladně promyslet. Fotím pro realitní kanceláře, ale také pro váš business.

Více o mně se dozvíte při společném focení nebo na novém webu i-fotograf.cz.

© 2018 Marcela Svěchotová.
All Rights Reserved.